
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Capacitance | 100 pF |
| Dielectric | C0G |
| Packaging | Bulk |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 630 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
Stock: 108
Distributors
pcbx
Unit Price$0.18067
Ext.Price$0.18067
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18067 | $0.18067 |
| 10 | $0.16103 | $1.61030 |
| 50 | $0.14352 | $7.17600 |
| 100 | $0.12492 | $12.49200 |
| 500 | $0.10874 | $54.37000 |
| 1000 | $0.10408 | $104.08000 |
| 3000 | $0.09962 | $298.86000 |
| 5000 | $0.09535 | $476.75000 |
